سه شنبه ١١ شهريور ١٣٩٣ ielts-house.com را صفحه خانگي خود كنيد

خانه آیلتس آفرینش - AFARINESH IELTS House

خانه | رزرو آزمون تعيين سطح | برنامه كلاسها | رزرو آزمونهاي آزمايشي | پرتال آموزش | دوره مجازی | فروم | مهاجرت | تصحیح Writing | دانلود | فیلم | فروشگاه | پشتیبانی | عضويت اخبار

دسترسی سریع

عضویت در آفرینش

تور مجازی آفرینش

گروه فیسبوک آفرینش

کارگاه های مجازی آفرینش

تجربیات IELTS

اخبار و اطلاعات مهاجرتی

مصاحبه ی 5 و 6 شهریور

تذکرآزمون Speaking  چهارشنبه (93/06/05) و پنج شنبه (93/06/06) در شعبه جام جم برگزار خواهد شد.

Wednesday  Speaking

Candidate

Appointment

Shamsi Somaye

09:00

Sartipi Amin

09:10

Abbasi Mehdi

09:20

Afroogh Solmaz

09:30

Ali Nezhad Sanaz

09:30

Arab Gol Reyhaneh

09:40

Shakeri Mojtaba

09:50

Asiachi Behnam

10:00

Atri Maliheh Sadat

10:10

Babapour Mahnaz

10:20

Bagheri Somaye

10:30

Bakhtiyari Amin

10:40

Shaker Ali

10:40

Bikaee Hosein

10:50

Bostan Manesh Farid

11:00

Deldadeh Zohre

11:10

Doostgani Kia

11:20

Dordi Rad Mohammad

11:30

Khanmse Afsaneh

11:30

Eslami Ehsan

11:40

Fakhr Bahareh

11:50

Faraji Mehrdad

12:00

Foosari Elaheh

12:00

Ghader Mostafa

12:10

Ghadiri Alireza

12:20

Ghasemi Manesh Shamim

12:30

Hematyar Hamed

12:40

Sanaee Sanaz

12:50

Mohammadiha Homayoon

13:00

Khatam Saz

13:00

Bayat Shohreh

13:10

Hosein Zadeh Zohreh

13:20

Hoseinzadeh Mostafa

13:30

Izadi Fatemeh

13:40

Jalali Farahani Neda

13:50

Javad Zadeh Atefeh

14:00

Karimi Armin

14:00

Kazemi Akram

14:10

Khanevade Farhad

14:20

Razaghi Elnaz

14:30


Thursday Speaking

Candidate

Appointment

Abyar Mohamad Javad

09:00

Lashgari Mahdi

09:00

Afshar Yalda

09:10

Malmali Maryam

09:10

Ahmadi Far Erfan

09:20

Masoudi Mehran

09:20

Akbar Zadeh Nayereh

09:30

Matin Shirin

09:30

Khan Babaee MohamadHasan

09:30

Amin Javaheri Pardis

09:40

Mehdi Alireza

09:40

Azimi Hasti

09:50

Mehri Zahra

09:50

Baghshahi Alireza

10:00

Bahdori Elham

10:00

Mir Azizmi Mohamad Javad

10:00

Bijani Siavash

10:10

Mir Mandana

10:10

Dabbagh Saeed

10:20

Mir Saeed Ghazi Saeedeh

10:20

Davood Zadeh Daryoosh

10:30

Moghimi Mitra

10:30

Ghale Molaiee Shahram

10:40

Mogooyi Hamed

10:40

Ghanbari Soheil

10:50

Mohamadi Mohamad Ali

10:50

Ghezel Raheleh

11:00

Hadi poor Elmira

11:00

Mohsenzadeh Samaneh

11:00

Haji Najafi Reza

11:10

Mokhtari Asghar

11:10

Hamze Alireza

11:20

Momeni Nasab Erfaneh

11:20

Heidari Neda

11:30

Moosavi Reza

11:30

Hosein Zadeh AmirHosein

11:40

Moradi far Keyvan

11:40

Hoseini Mehr Gol Anna

11:50

Zonoorian Hosein

11:50

Jafari Alireza

12:00

kafash Hooshyar Ali

12:00

Mostashar Nezami Marjan

12:00

Kakaee Farokh

12:10

Mozafari Morteza

12:10

Kazemi Siavash

12:20

Nahrjoo Nazanin

12:20

Khorami zare Mahnaz

12:30

Naser Bigdeli Hamed

12:30

Kheir Andish Pooyan

12:40

Nazemi Ida

12:40

Khojaste Poor Mohamad

12:50

Nik Ghalb Hajar

12:50

Pahang Elahe

13:00

Naghi Nasab Hosein

13:00

Zafari Shahin

13:00

Kian Poor Mehrnoosh

13:10

Pak Rad Mehdi

13:10

Koolani Mehran

13:20

Sarayi Mehrdad

13:20

Bi Gharaz Hadi

13:30

Peyman Maryam

13:40

Pir Zadeh Mohamadreza

13:50

Shafiee Sare

14:00

Poolad Zade Parvaneh

14:10

Pasyar Parisa

14:20

Pak Seresht Mostafa

14:30

Poor Taheri Hosein

14:40

Poor Vaferani Saeed

14:50

Ramezan sefat Alireza

15:00

Khodadadi Zahra

15:00

Ramezani Alireza

15:10

Reza Zadeh Monireh

15:20

Rezaee Soheil

15:30

Rezaee Tahoora

15:40

Rostami Mohamad Ali

15:50

Tahvili Saman

16:00

Sharifi Farzad

16:00

Yazdani Niki

16:10

Sabaghi Nezhad

16:20

Sadraee Ghazal Sadat

16:30

SalemKar Hosein

16:40

Shagerdi Ahmad

16:50

Shahi Mahsa

17:00

Abbasi Poorya

17:00

Shirzad Maryam

17:10

Vafadar Shahram

17:20

Yazd Khasti Asieh

17:30

Yoonesi Kazhal

17:40

Zabihi Majid

17:50

Safay Kafash Mojgan

18:00

Khabaz Alireza

18:00

Zahiri Mahtab

18:10

Zanjirani Sahar

18:20

Zare mehdi

18:30

Sabet Ghadam Siavash

18:30

Zare Pour Mojgan

18:40

Zebhi Melina

18:50

Tadrisi Afshin

19:00

Majidi Gholamreza

19:00

Alirezaee Mohamad Amin

19:10

Poor Abbas Mostafa

19:20

Samadi Zahra

19:30

Alavi Far Mansoor

19:40

Homaee Maryam

19:50

دوره های آموزشی آزمون منابع آموزشی اطلاعات مهاجرتی امکانات آفرینش ارتباط با آفرینش
  ◦ خانه   ◦ رزرو آزمون تعیین سطح   ◦ پرتال آموزش   ◦ صفحه اصلی مهاجرت   ◦ تصحیح Writing   ◦ نشانی و شماره تماس
  ◦ جدول زمانبندی کلاسها   ◦ درباره آزمون آزمایشی   ◦ دانلود Ebook   ◦ آرشیو اخبار مهاجرت   ◦ تور بازدید مجازی   ◦ پشتیبانی آنلاین
  ◦ کلاسهای خصوصی   ◦ راهنمای آزمون آزمایشی   ◦ دانلود نمونه Writing   ◦ کانادا   ◦ فروم (انجمنهای گفتگو)   ◦ شماره حساب بانکی
  ◦ دوره Fundamental   ◦ نتایج آزمونهای آزمایشی   ◦ دانلود منابع آزمون IELTS   ◦ آمریکا   ◦ گالری شعبه جام جم   ◦ گروه فیسبوک آفرینش
  ◦ کارگاه مجازی IELTS   ◦ زمانبندی مصاحبه آزمون آزمایشی   ◦ دانلود فایلهای مفید IELTS   ◦ آلمان   ◦ گالری عکس آفرینش   ◦ آموزش سازمانی
  ◦ راهنمای کارگاه مجازی   ◦ زمانبندی تصحیح اوراق Writing   ◦ دانلود نمونه فرمهای IELTS   ◦ استرالیا   ◦ فروشگاه آنلاین آفرینش   ◦ اساتید آفرینش
  ◦ ثبت نام کارگاه مجازی   ◦ کارگاه حل تشریحی آزمون   ◦ دانلود کلیپ های آموزشی   ◦ سوئد   ◦ کارنامه IELTS زبان آموزان   ◦ درخواست نمایندگی
  ◦ لینک صفحه ورودی کارگاه   ◦ کلید آزمونهای آزمایشی   ◦ دانلود کلاسهای مجازی   ◦ ایتالیا   ◦ سازمانهای طرف قرارداد   ◦ ثبت شکایات
    ◦ آزمونهای پایان ترم   ◦ بانک سئوالات Speaking   ◦ اروپا   ◦ عضویت در سایت   ◦ سئوالات متداول
      ◦ راهنمای IELTS رسمی   ◦ آسیا   ◦ جستجو در سایت  
        ◦ آمریکای جنوبی   ◦ نقشه سایت  

نشاني واحد جام جم: تهران، خيابان وليعصر (عج)، جام جم، پایینتر از مسجد بلال، خیابان گلستان، پلاک 81 - پیامک: 10000700 - تلفن: 28318 (021)

نشاني واحد شمال (ونك): تهران، خيابان وليعصر (عج) نرسيده به ميدان ونك، جنب پل همت، بن بست سيد الشهدا (ع)، پلاك 4 - تلفن: 88640490 (021)

واحد جهانی مشاوره و ثبت نام دوره های برون مرزی Virtual IELTS آفرینش (لندن - انگلستان) - تلفن: 442031297597+

Copyright © 2007-2014 www.ielts-house.com. All rights reserved. استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است