چهارشنبه ٠٤ اسفند ١٣٩٥ ielts-house.com را صفحه خانگي خود كنيد

خانه آیلتس آفرینش - AFARINESH IELTS House

خانه | آزمون تعيين سطح | برنامه كلاسها | آزمونهاي آزمايشي | پرتال آموزش | دوره مجازی | فروم | مهاجرت | تصحیح Writing | دانلود | فیلم | فروشگاه | پشتیبانی | عضويت اخبار
صفحه اصلي > آزمون > درباره آزمونهاي آزمايشي IELTS  

دسترسی سریع

عضویت در آفرینش

عضویت در آفرینش

تور مجازی آفرینش

گروه فیسبوک آفرینش

کارگاه های مجازی آفرینش

تجربیات IELTS

اخبار و اطلاعات مهاجرتی

درباره آزمونهاي آزمايشي IELTS

IELTS ( سیستم آزمون بین المللی زبان آنگلیسی ) آزمونی است که از طریق آن سطح زبان انگلیسی داوطلبان سنجیده می شود که قصد دارند تحصیل یا کار خود را در محیطی ادامه دهند که در آن زبان انگلیسی به عنوان زبان اول محاوره و مکاتبه پذیرفته شده است. این آزمون هر چهار مهارت شنیدن ، خواندن ، نوشتن و صحبت کردن داوطلبان را مورد سنجش قرار می دهند و بر اساس نمره بندی از 0 تا 9 اعلام می کند. بیش از 6000 موسسه آموزشی، دولتی و سازمانهای حرفه ای در 120 کشور جهان این مدرک را به عنوان معتبر ترین نشان دهنده سطح زبان انگلیسی به رسمیت می شناسند.

آزمون IELTS به طور مشترک توسط سه سازمان بین‌المللی که سالهاست در امر آموزش زبان انگلیسی فعالیت می‌کنند برگزار می‌شود:

  • شورای فرهنگی بریتانیا

  • موسسه توسعه بین‌المللی آموزش‌ عالی استرالیا

  • سندیکای آزمون‌های محلی دانشگاه کمبریج 

همه ساله بیش از 1,000,000 آزمون آیلتس در سراسر جهان برگزار می‌شود. با این تعداد این آزمون سریعترین رشد را در مقایسه با دیگر آزمون‌های زبان انگلیسی داراست. بعلاوه این آزمون سطح تازه‌ای از نوآوری، دقت و پژوهش را معرفی کرده است.

آزمون IELTS در دو نوع مختلف Academic و General Tranining برگزار می‌شود. آزمون Academic توانايی انگليسی داوطلبانی را می‌سنجد که قصد دارند تحصيلات خود را در مقطع کارشناسی به بالا در يک دانشگاه انگليسی زبان ادامه دهند. يکی از مهمترين شرط‌های پذيرفته‌شدن در اين دانشگاه‌ها فراهم آوردن سطحی قابل قبول از نمره اين آزمون می‌باشد.  نوع General Tranining آزمون آیلتس معلومات داوطلبان را در سطحی وسيعتر و در بستری علمي اجتماعی می‌سنجد. آزمون General Tranining برای کسانی مناسب است که قصد دارند تحصيلات ‌دانشگاهی خود را در کشوری انگليسی زبان به ‌پايان برسانند و يا به‌منظور گذراندن دوره‌های کوتا‌ه‌ مدت کاری يا دست‌يافتن به ‌فرصت‌های شغلی قصد سفر به اين کشور‌ها را دارند. به‌علاوه کارنامه اين آزمون از جمله مدارکی است که در جريان بررسی پرونده‌های مهاجرت کشورهای استراليا، نيوزلند و کانادا از متقاضيان طلب می‌شود.  

در آزمون IELTS توانايی‌های شنيدن، خواندن، نوشتن، و صحبت‌کردن در چهار قسمت جداگانه سنجيده می‌شود. در حاليکه توانايی شنيداری و صحبت‌کردن داوطلبان آزمونAcademic  و General Tranining به‌ روش کاملاً ‌مشابهی صورت می‌گيرد، هر يک از اين دو گروه، سوالات جداگانه‌ای در قسمت‌های خواندن و نوشتن دريافت می‌کنند.

آزمون IELTS به نوعی طراحی شده که قادر است ميزان معلومات داوطلبان در سطوح مختلف از زبان انگليسی را سنجيده و با توجه به استاندارد IELTS طبقه‌بندی کند. شرکت‌کنندگان در اين آزمون به طيف متنوعی از سوالات بسيار ساده تا بسيار مشکل پاسخ می‌دهند و در پايان با توجه به نمره‌ای که از هر‌يک از چهار‌بخش مختلف دريافت‌کرده‌اند سطحی مابين نا‌آشنای کامل به زبان انگليسی، با  نمره 0، تا سطح آشنای کامل به زبان انگليسی، با نمره 9، طبقه‌بندی می‌شوند. 

با توجه به آنچه از نتایج آزمونها و گفته هاي زبان آموزان بر می آید، اخذ این مدرک چنان هم سهل الوصول نیست!  شرکت در کلاسهای مختلف، مطالعه منابع درسی متفاوت از جمله راهکاری متداول برای موفقیت در آزمون هستند. بدون شک آموزش همواره نیازمند ارزیابی و بررسی روند پیشرفت است. خصوصاً در مواردی چون آزمون IELTS آشنایی با انواع سؤالات، مدیریت زمان در آزمون و روش های پاسخگویی به سوالات موضوعاتی به مراتب حائز اهمیت هستند.

مفتخریم با برگزاری آزمون های هماهنگ، استاندارد و جامع هفتگی و ارائه برنامه ریزی مطالعه ، پشتیبانی آموزش و جلسات رفع اشکال، شما را در هر چه راحت تر پیمودن این مسیر راهنمایی می نماییم. 

بدون‌ شك‌ مي‌توان‌ مهمترين‌ علت‌ عدم‌ موفقيت‌ داوطلبان‌ ايراني‌ در آزمون‌ IELTS را عدم‌آشنايي‌ داوطلبان‌ با شرايط‌ واقعي‌ برگزاري‌ آزمون‌ بين‌المللي ‌IELTS دانست. آفرينشدر يك‌ برنامه‌ منسجم‌ طي ‌8 مرحله‌ برگزاري‌ آزمونهاي‌ استاندارد بين‌المللي ‌ IELTS Mock Exam  اين‌ نقيصه‌ مهم‌ را كاملاً برطرف‌ نموده‌ است‌. هر مرحله‌ از مجموعه‌ آزمونهاي‌ آفرينش، جامع‌ بوده‌ كه‌ در واقع‌ يك‌ شبيه‌ سازي‌ كاملاً استاندارد شده‌ آزمون‌ اصلي IELTS مي‌باشد.

آزمونهاي آفرينش از لحاظ‌ بار محتوايي‌ و شرايط‌ گزاري‌ آن‌ در مقايسه‌ با ساير آزمونها متداول‌ دركشور و مؤسسات‌ آموزشي‌ برگزار كننده‌ اين‌ دوره‌ها از شرايط‌ منحصر به‌فردي‌ برخوردار است‌ كه‌ در زير به‌ تفصيل‌ به‌ آن‌ اشاره‌ شده‌ است‌:


17 ویژگی متمایز و منحصر به فرد آزمونهای آزمایشی آیلتس آفرینش

 

1ـ بزرگترین جامعه‌ آماري‌ آزمونهای آزمایشی IELTS در کشور

قدر مسلم‌ يكي‌ از مهمترين‌ عواملي‌ كه‌ در ايجاد شرايط‌ واقعي‌ آزمون IELTS حائز اهميت‌ مي‌باشد، ميزان‌ كمي‌ جامعه‌ آماري‌ شركت‌ كننده‌ در آزمون‌ و امكان‌ مقايسه‌ سطح ‌آموزشي‌ داوطلبان‌ در شرايط‌ کاملاً شبیه سازی شده و ايده‌آل‌ نسبت به‌ ساير رقبا و قرار گرفتن‌ در فضاي‌ واقعي ‌آزمون‌ مي‌باشد. آفرينش به‌ عنوان‌ معتبرترين‌ مركز برگزاري‌ آزمونهاي‌ آماده‌ سازي ‌IELTS در كشور، طی مدارک مستند بالاترين‌ جامعه‌ آماري‌ شركت‌ كننده‌ درآزمونهاي‌ شبيه‌سازي‌ شده ‌IELTS را به‌ خود اختصاص‌ داده‌ است‌. به طور میانگین 120 تا 800 نفر زبان آموز (با توجه به ظرفیت فضاهای مختلف محل برگزاری آزمون) در آزمونهای آزمایشی آفرینش به صورت  هفتگی شرکت می نمایند. (تصاویر بزرگترین آزمون آزمایشی IELTS کشور در طول تاریخ ایران که توسط آفرینش برگزار شده را می توانید در این صفحه مشاهده نمایید.)


2- با سابقه ترین، با تجربه ترین و منظم ترین مرکز برگزاری آزمونهای آزمایشی آیلتس کشور

خالی از لطف نیست بدانید، خانه آیلتس آفرینش تاکنون برگزارکننده بیش از 370 مرحله متوالی و بدون وقفه (چیزی در حدود 9 سال) سری آزمونهای آزمایشی آیلتس در کشور بوده است. با قاطعیت اعلام می نماییم، برگزاری این تعداد کثیر از آزمونهای شبیه سازی شده آیلتس نه تنها در کشور ایران بی سابقه و بدون رقیب است، بلکه در تمامی کشورهای جهان نیز مسبوق به سابقه نمی باشد.


3ـ معتبرترين‌ استاندارد بين‌المللي‌ محتوايي‌ آزمون آیلتس‌

آفرينش با هدف‌ استاندارد سازي‌ سئوالات‌ آزمون‌، قبل‌ از برگزاري ‌آزمونها‌،‌ بانك‌ سئوالات‌ مذكور را در كار گروهی‌ مشترك‌، متشكل‌ اعضاي‌ هيأت‌ علمي‌ اساتيد آفرينش پس از بررسي محتواي آموزشي و سطح كيفي و سختي سئوالات آزمون، به‌ تأييد مي‌رساند. بدیهی است در طراحی سئوالات آزمون های آزمایشی IELTS آفرینش از منابعی همچون سری کتابهای Cambridge IELTS 1-9 به واسطه تکراری بودن بیش از حد آنها استفاده نمی گردد. در واقع آزمون آزمایشی آفرینش، یک آزمون شبیه سازی شده IELTS نیست! و حکم یک آزمون واقعی IELTS را عیناً با همان درجه سختی و استاندارد دارد.


4ـ (جدید) منابع انحصاری سئوالات غیر تکراری و دیده نشده آزمون

سئوالات آزمونهای آزمایشی IELTS آفرینش نه از سری کتابهای Cambridge IELTS 1-9 کپی شده اند و نه از کتابهای متفرقه IELTS بازار گردآوری شده اند و نه از تستهای متفرقه در اینترنت به هم چسبانده شده اند! گرچه چسباندن تستهای متفرقه و مخلوط کردن آن با تستهای کتابهای Cambridge و کتابهای دیگر توسط برخی از مؤسسات، آزمونی به ظاهر دیده نشده و خوش آب و رنگ را برای داوطلبان رقم میزند! اما بدیهی است که این معجون نتایج کاملاً غیر استانداردی را در بر خواهد داشت. به گونه ای که داوطلب با اعتماد واهی به نتایج آزمون آزمایشی خود در این دسته از آزمونها، ضررهای جبران ناپذیری را در آزمون اصلی IELTS متحمل خواهد شد و آنگاه متوجه فاصله زیاد و نتایج غیر واقعی آزمون آزمایشی خود با آزمون اصلی IELTS خواهد شد که شاید فرصت مجددی برای جبران این اعتماد اشتباه نداشته باشد! در واقع مقوله استانداردسازی آزمونهای IELTS به قدری پیچیده و کارشناسانه است که مطمئناً طراحی آن از توانایی یک استاد خارج است! جالب است بدانید مراکز رسمی طراحی آزمون IELTS نیز پس از طراحی آزمونهای خود، بارها و بارها به صورت آزمایشی، آن را اجرا نموده و ضعفها و مشکلات آزمون طراحی شده خود را برطرف می کنند تا آزمون به شرایط استاندارد علمی نزدیک شود. خانه IELTS آفرینش پس از برگزاری بیش از 300 مرحله آزمون آزمایشی IELTS و پشت سر گذاشتن آزمون و خطاهای این امتحانات در طول 7 سال برگزاری آنها توسط جمعی از اساتید و ممتحنین صاحب نظر ایرانی، اکنون این اطمینان را به شما می دهد که علاوه بر انحصاری بودن منابع سئوالات خود، استاندارد سازی آن را نیز به دقت و بر اساس نظر ممتحنین و با تکیه بر تجربه سالیان سال برگزاری آزمونهای آزمایشی IELTS خود به انجام رسانیده است.


5- سطح سختی استاندارد و نمره دهی استاندارد آزمون

میزان سطح سختی سئوالات آزمونهای آزمایشی و شبیه بودن آن به شرایط واقعی آزمون آیلتس و بالتبع تشابه نمره کسب شده در آزمونهای آزمون های آزمایشی با آزمون اصلی IELTS همواره یکی از دغددغه های شرکت کنندگان در این آزمونها می باشد. خانه آیلتس آفرینش با رصد دقیق و متنواب سطح سختی سئوالات، شیوه برگزاری و استانداردهای بروز شده نمره دهی آزمونهای اصلی آیلتس از طریق کسب اطلاع از اساتید ممتحن خود، استانداردترین سطح سختی و نمره دهی را برای آزمونهای آزمایشی خود برای تطابق حداکثری با شرایط واقعی آزمون اصلی IELTS بر می گزیند. شرکت بیش از 18000 نفر زبان آموز در سری آزمونهای آزمایشی آیلتس آفرینش و تجربه برگزاری بیش از 300 مرحله آزمون آزمایشی و تطابق نتایج مستند داوطلبین آزمونهای آزمایشی آفرینش با آزمون اصلی IELTS، گواهی جدی بر این موضوع میباشد.


6- طول زمانی کاملاً استاندارد Interview در آزمون Speaking

طول زمانی استاندارد Interview در آزمون آیلتس، 11 تا 13 دقیقه می باشد. بدیهی است صرف زمانی کمتری از 11 دقیقه و بیشتر از 13 دقیقه، استاندارد نمره آزمون Speaking را زیر سئوال می برد. Examiner های آفرینش عیناً این بازه زمانی استاندارد را رعایت می نمایند.


7ـ ارائه‌ کلید سئوالات Listening و Reading  پس از آزمون و نتایج آزمون در کمترین زمان ممکن

کلید سئوالات آزمون آزمایشی، یک هفنه بعد از هر آزمون به همراه اسکن فایلهای آزمون از طریق سایت در اختیار زبان آموزان قرار میگیرد. بدین ترتیب داوطلبین میتوانند  با بررسی کلید سئوالات و مقایسه آن با پاسخ های خود، مشکلات خود در اسکیل های Listening و Reading را مشاهده نمایند.


8ـ ارائه‌ نتایج آزمون در کمترین زمان ممکن

با وجود حجم عظیم تعداد شرکت کنندگان در آزمونهای آزمایشی IELTS آفرینش، این مؤسسه در اقدامی منحصر به فرد و با تکیه بر تلاش شبانه روزی استاتید ممتحن خود، نتایج هر چهار Skill آزمون (حتی Writing) را تنها یک روز پس از پایان تاریخ آزمون یعنی حداکثر تا ساعت 18 بعد از ظهر روز یکشنبه هر هفته از طریق سایت در اختیار داوطلبان شرکت کننده قرار می دهد. نتایج حدود 300 آزمون آزمایشی برگزار شده توسط آفرینش را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید.


(جدید) ارائه‌ فایل اسکن شده تشریحی و تصحیح شده Writing

آفرینش تنها به ارائه نمره Writing بسنده نمی کند! Writing ها به دقت توسط ممتحن مطالعه شده و تمامی اشتباهات آن در برگه توسط Examiner و با ذکر جزئیات درج می گردد. کار به اینجا هم ختم نمیشود! ممتحن با ارزیابی اشتباهات داوطلب، نکات آموزشی و کلیدی را جهت بهبود نمره داوطلب در آزمونهای بعدی به صورت تشریحی در برگه Writing وی توصیه می نماید. سپس برگه تصحیح شده تمامی داوطلبان آزمون توسط دستگاههای فوق پیشرفته و منحصر به فرد آفرینش در کمترین زمان و با بالاترین کیفیت ممکن، اسکن شده و بدون آنکه نیاز به مراجعه زبان آموز برای دریافت برگه ها وجود داشته باشد، فایل اسکن برگه ها جهت دانلود داوطبین در وب سایت آفرینش منتشر می گردد. بدیهی است داوطلبین میتوانند در صورت تمایل با مراجعه حضوری به شعبه محل برگزاری آزمون، اصل برگه های Writing خود را دریافت نمایند. نمونه فایل اسکن شده Writing یکی از داوطلبان آزمونهای آفرینش به همراه کامنتهای ممتحن را میتوانید در زیر مشاهده نمایید. همچنین آرشیو Writing های تصحیح شده آزمونهای اخیر را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید.


10- (جدید) ارائه فایل تصحیح و اسکن شده Answer sheet های Listening و Reading

علاوه بر ارائه فایل اسکن شده Writing، خانه آیلتس آفرینش در اقدام منحصر به فرد دیگری فایل تصحیح و اسکن شده Answer sheet های Listenig و Reading را نیز به داوطلبان آزمونهای آزمایشی خود ارائه می نماید. بدین ترتیب داوطلبان گرامی میتوانند با مشاهد اصل برگه تصحیح شده، جزئیات کامل نحوه تصحیح و چگونگی نمره دهی آزمون خود را مشاهده نمایند. آرشیو برگه های تصحیح و اسکن شده آزمونهای اخیر را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید.


11- (جدید) ارائه فایل صوتی Interview آزمون Speaking و دسترسی به بزرگترین بانک فایلهای صوتی Interview در جهان

و این هم سنگ تمام آفرینش! فایل صوتی ضبط شده مصاحبه ممتحن با داوطلب پس از هر آزمون به همراه نمره آزمون Speaking و Task Card مربوطه آن مصاحبه در اختیار داوطلبان آزمونهای آزمایشی آفرینش قرار خواهد گرفت. همچنین آفرینش در اقدامی استثنایی، اقدام به ایجاد بانک اطلاعاتی کلیه فایلهای صوتی Interview در آزمونهای خود نموده است. بدون هیچ تردیدی، این بزرگترین بانک صوتی فایلهای آزمون Speaking در جهان میباشد که داوطلبان گرامی میتوانند با مراجعه به آن به بررسی مصاحبه های مختلف و متعدد دیگر داوطلبان شرکت کننده در آزمون و براساس طبقه بندی های نمرات متفاوت آنها باشند. آرشیو فایلهای صوتی Interview آزمونهای اخیر را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید.


12- (جدید) ارائه نمودارهای تحلیلی نتایج آزمون

بزرگترین جامعه آماری شرکت کنندگان در آزمونهای آزمایشی آفرینش در کشور، این امکان را به آفرینش داده است تا بتوان با تکیه بر آن به مقایسه وضعیت علمی فرد با دیگر داوطلبان شرکت کننده در آزمون پرداخت. یکی از مزایای این نمودارها، مشخص شدن سطح سختی سئوالات از طریق مقایسه نمرات فرد با نمرات دیگر داوطلبان میباشد. همچنین نمودارهای آماری دیگری از قبیل نمودار پراکندگی نمرات به تفکیک مهارت، نمودار میانگین نمرات کسب شده در هر مهارت، نمودار میانگین نسبت شرکت کنندگان Academic به General، نمودار نسبت شرکت کنندگان به تفکیک جنسیت از جمله نمودارهای ارائه شده توسط آفرینش به داوطبان میباشد. سری جدید نمودارهای تحلیلی آفرینش را میتوانید در این صفحه مشاهده نمایید.


13- (جدید) کارگاه رایگان FAQ - Frequently Asked Questions

در این کارگاه بسیار مفید که پس از هر آزمون برگزار می گردد، ابتدا بطور مختصر معیارهای ارزیابی در دو مهارت Speaking و Writing تشریح شده و چگونگی نمره دهی در هریک از مهارتها توضیح داده خواهد شد. سپس انواع سئوالات Reading و Listening با ارائه و حل نمونه های واقعی از آزمونهای رسمی گذشته معرفی خواهند گردید. همچنین تمامی سئوالات رایج زبان آموزان در مورد چگونگی برگزاری آزمون و همه مسائل پیرامون آن پاسخ داده خواهد شد.


14- انتشار سیستماتیک نتایج هر آزمون از طریق ارسال SMS و درج در صفحات وب سایت آفرینش

با هدف سهولت هر چه بیشتر زبان آموزان شرکت کننده در آزمونهای آزمایشی خانه آیلتس آفرینش و حذف رفت و آمدهای اضافی، نتایج هر آزمون روز یکشنبه هر هفته تا ساعت 18، به صورت کامل (هر چهار Skill) به شماره تلفن همراه هر داوطلب SMS شده و علاوه بر آن در پنل کاربری شما در سایت www.afarinesh.org نیز منتشر می گردد.


15ـ پيشتيباني‌ واقعي‌ و فردي‌ آموزشي‌

پشيتبانان‌ آفرينش در راستاي‌ پيگيري‌ مستمر روند آموزشي‌ كليه‌ داوطلبان‌، پس از برگزاری هر آزمون، به صورت حضوری به‌ سئوالات‌، ابهامات‌ و مسائل آموزشی ‌زبان ‌آموزان‌ پاسخ‌ داده‌ و آخرين‌ راهنمايي ‌هاي‌ آموزشي‌ لازم‌ را جهت‌ کسب نتیجه موفق در آزمون رسمی IELTS به داوطلبين‌ ارائه‌ مي‌دهند.


16- طرح‌ بيمه‌ IELTS

آفرينش با هدف‌ حمايت‌ و قدرداني‌ از داوطلبان‌ جدي‌ خود در سري‌ آزمونهاي‌ برگزارشده‌، همچنين‌ ايجاد جو رقابت‌ سالم‌ و تشويقي‌ در راستاي‌ ارتقاء سطح‌ كيفي‌ آزمونها و بالطبع‌ موفقيت ‌نهايي‌ كليه‌ داوطلبان‌ در آزمون‌ اصلي‌، طرح‌ بيمه‌ IELTS را اجرا  مي‌نمايد. طبق‌ نظرسنجيهاي‌ بعمل‌ آمده‌ از اعضاي‌ خانواده‌ آفرينش ، اين‌ طرح‌ از جمله‌ مؤثرترين‌ و آرامش‌ بخش‌ترين‌ خدمات‌ ارائه‌ شده‌ به‌ زبان‌آموزان‌ گرامي‌ مي‌باشد. طبق‌ اين‌ طرح‌ و به‌ استناد ضمانتنامه‌ مذكور، آفرينش كتباً تضمين‌ مي‌نمايد که حداقل نمره زبان آموز در هر یک از مهارتها در آزمون اصلی برابر با میانگین وی در 8 آزمون باشد. به این مثال توجه کنید :

زبان آموزی در 8 آزمون نمرات ذیل را در مهارت نوشتن کسب کرده است:

4.5  -  5  -  4  -   6  -  5.5  -   5   -  7  -  6

میانگین این زبان آموز در آزمون ها 5.5 خواهد بود و طبق شرایط بیمه ، اخذ حداقل نمره 5.5 در آزمون برای وی کتباً تعیین می گردد.و در صورت عدم کسب این حد نصاب ، عيناً تمام مبالغ پرداختی زبان آموز مسترد خواهد گردید.


17- امکان رزرو آنلاین آزمونهای آزمایشی آیلتس آفرینش

با توجه به حجم بسیار بالای شرکت کنندگان در آزمونهای آزمایشی خانه آیلتس افرینش و در جهت ایجاد رفاه بیشتر برای زبان آموزان، داوطلبین گرامی می توانند با توجه به جدول ظرفیت شرکت کنندگان در آزمون های شبیه سازی شده آیلتس و با مطالعه راهنمای آزمونهای آزمایشی، نسبت به رزرو آنلاین و شرکت در این آزمونها اقدام فرمایند.

 

دوره های آموزشی آزمون منابع آموزشی اطلاعات مهاجرتی امکانات آفرینش ارتباط با آفرینش
  ◦ خانه   ◦ رزرو آزمون تعیین سطح   ◦ پرتال آموزش   ◦ صفحه اصلی مهاجرت   ◦ تصحیح Writing   ◦ نشانی و شماره تماس
  ◦ جدول زمانبندی کلاسها   ◦ درباره آزمون آزمایشی   ◦ دانلود Ebook   ◦ آرشیو اخبار مهاجرت   ◦ تور بازدید مجازی   ◦ پشتیبانی آنلاین
  ◦ کلاسهای خصوصی   ◦ راهنمای آزمون آزمایشی   ◦ دانلود نمونه Writing   ◦ کانادا   ◦ فروم (انجمنهای گفتگو)   ◦ شماره حساب بانکی
  ◦ دوره Fundamental   ◦ نتایج آزمونهای آزمایشی   ◦ دانلود منابع آزمون IELTS   ◦ آمریکا   ◦ گالری شعبه جام جم   ◦ گروه فیسبوک آفرینش
  ◦ دوره های Premium   ◦ زمانبندی مصاحبه آزمون آزمایشی   ◦ دانلود فایلهای مفید IELTS   ◦ آلمان   ◦ گالری عکس آفرینش   ◦ آموزش سازمانی
  ◦ کارگاه مجازی IELTS   ◦ زمانبندی تصحیح اوراق Writing   ◦ دانلود نمونه فرمهای IELTS   ◦ استرالیا   ◦ فروشگاه آنلاین آفرینش   ◦ اساتید آفرینش
  ◦ راهنمای کارگاه مجازی   ◦ کارگاه حل تشریحی آزمون   ◦ دانلود کلیپ های آموزشی   ◦ سوئد   ◦ کارنامه IELTS زبان آموزان   ◦ درخواست نمایندگی
  ◦ ثبت نام کارگاه مجازی   ◦ کلید آزمونهای آزمایشی   ◦ دانلود کلاسهای مجازی   ◦ ایتالیا   ◦ سازمانهای طرف قرارداد   ◦ ثبت شکایات
  ◦ لینک صفحه ورودی کارگاه   ◦ آزمونهای پایان ترم   ◦ بانک سئوالات Speaking   ◦ اروپا   ◦ عضویت در سایت   ◦ سئوالات متداول
      ◦ راهنمای IELTS رسمی   ◦ آسیا   ◦ جستجو در سایت  
        ◦ آمریکای جنوبی   ◦ نقشه سایت  

 

ISO جلب رضایت مشتری ISO خط مشی آموزشی ISO مدیریت کیفیت ISO مدیریت کیفیت

   
 
   "تنها برگزیده و مقام اول" کنفرانس برند و آموزش در حوزه تخصصی IELTS

نشاني شعبه جردن: تهران، بلوار آفریقا، بالاتر از ناهید، بلوار گل آذین، پلاک 27 - پیامک: 10000700 - تلفن: 28318 (021)

نشاني شعبه میرداماد: تهران، بلوار میرداماد (زیر پل)، سمت سازمان ثبت شرکتها، خیابان البرز، کوچه قبادیان، پلاك 24 - تلفن: 22911210 (021)

واحد جهانی مشاوره و ثبت نام دوره های برون مرزی Virtual IELTS آفرینش (لندن - انگلستان) - تلفن: 442031297597+

Copyright © 2007-2014 www.ielts-house.com. All rights reserved. استفاده از مطالب با ذكر منبع بلامانع است